Tuotteet
Ei hakutuloksia
Kaikki hakutulokset
Sisältö
Ei hakutuloksia
Kaikki hakutulokset
Tervetuloa asiakaspalveluumme

Voit ottaa meihin yhteyttä joko soittamalla alla oleville henkilöille tai täyttää lomakkeen alla olevasta linkistä. 

 

Mikäli asiasi koskee muuta kuin tuotteiden ostoon tai asiakaspalveluun liittyviä asioita, tutustu konsernin yhteystietoihin tai soita: 020 775 0100

Toimittajaksi Lappsetille? Tutustu yleisiin hankintaehtoihimme ja rekisteröi yrityksesi tiedot eSourcing-portaaliin. Otamme sinuun yhteyttä, kun meillä on tarvetta.

 

Anchor ID: asiakaspalvelu, Name: Asiakaspalvelun yhteystiedot
Riina Halonen

Riina Halonen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 myynti@lappset.com

Laura Väänänen

Laura Väänänen

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 myynti@lappset.com

Kirsi Salama

Kirsi Salama

Myyntikoordinaattori 020 775 0150 myynti@lappset.com

Niina Mäkelä

Niina Mäkelä

Asiakaspalvelun tiiminvetäjä, myyntikoordinaattori 020 775 0150 niina.makela@lappset.com, myynti@lappset.com

Mari Rautiainen

Mari Rautiainen

Varaosa- ja korjausmyynti 040 631 0127 playcare@lappset.com

Mikko Krats

Mikko Krats

Varaosa- ja korjausmyyntiKorjausmyynti: koko Suomi, Kiinteistöyhtiöt: Lappi +358 40 685 2022 playcare@lappset.com

Jaakko Kilpua

Jaakko Kilpua

Varaosa- ja korjausmyynti +358 40 532 2167 playcare@lappset.com

Susanna Kiili

Susanna Kiili

PALVELUKOORDINAATTORI, LASKUTUS 0207 750 150 susanna.kiili@lappset.com

Malkit Oy

Malkit Oy

Yksityiset Asunto-osakeyhtiöasiakkaat 020 7480 701 Asiakaspalvelu, ma-pe 8.00 - 16.00 Lisätiedot sivun alareunasta myynti@malkit.fi

Kirsi Iltanen - opintovapaalla

Kirsi Iltanen - opintovapaalla

Myyntikoordinaattori

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-Savo 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Iina Vilpponen

Iina Vilpponen

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala 044 989 2741 iina.vilpponen@lappset.com

Kaisa Kuusniemi

Kaisa Kuusniemi

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa 040 665 1370 kaisa.kuusniemi@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Jarno Virkki

Jarno Virkki

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Pohjois-Karjala, Etelä-Pohjanmaa 050 434 9204 jarno.virkki@lappset.com

Pirkko Eskelin

Pirkko Eskelin

Myyntineuvottelija 040 702 8841 pirkko.eskelin@lappset.com

Kari Ylimuilu

Kari Ylimuilu

ASIAKKUUSPÄÄLLIKKÖ, KIINTEISTÖOSAKEYHTIÖASIAKKAATVarsinais-Suomi, Satakunta, Pirkanmaa, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Ahvenanmaa +358 40 689 7533 kari.yli-muilu@lappset.com

Sari Timgren

Sari Timgren

ASIAKKUUSPÄÄLLIKKÖ, KIINTEISTÖOSAKEYHTIÖASIAKKAATUusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Etelä-Savo +358 40 687 8069 sari.timgren@lappset.com

Pekka Toiminen

Pekka Toiminen

Tuoteryhmäpäällikkö, puisto- ja kadunkalusteet 0500 446 386 pekka.toiminen@lappset.com

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Tarjouspäällikkö 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

Kai Kyllönen

Kai Kyllönen

Tarjousasiantuntija +358 40 759 6136 kai.kyllonen@lappset.com

Anchor ID: playcare, Name: PlayCaren yhteystiedot
PlayCare
Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Yksikön päällikkö 040 516 1905 tommi.tormanen@lappset.com

Mika Simola

Mika Simola

Työpäällikkö, AsennusUusimaa 040 834 3913 mika.simola@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Projektikoordinaattori 040 8499 309 anne.leino@lappset.com

Hanna Pohjoisaho

Hanna Pohjoisaho

Järjestelmäkoordinaattori (huoltoraportin tekninen tuki) hanna.pohjoisaho@lappset.com

Lappset Group Oy

Pääkonttori 

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Helsingin toimipisteet

Torpparinmäentie 4, 00690 Helsinki

Valimotie 21, 00380 Helsinki

*Asiakaspalvelu puh. 020 775 0150
*Vaihde puh. 020 775 0100

* Lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%), 
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 
16,69 snt/min (alv. 24%)

Sähköposti: myynti@lappset.com

Hallitie 17
PL 8146
96101 Rovaniemi

Torpparinmäentie 4
00690 Helsinki
Anchor ID: Malkitoy, Name: Malkit Oy - yksityisille asunto-osakeyhtiöille